پاک‌سازی محیط زیست با حمایت تیم پارسی پاک

96 ١٠:٢٣ ق.ظ

حتما به این موضوع توجه کرده اید که فارغ از مرزبندی‌های جغرافیایی، به لحاظ محیط زیستی با بحران جدی مواجهیم. پس اگر خواهان زندگی به دور از بیماری‌ها و نسل سالم هستیم، لازم است برای سیاره زیبای‌مان قدم برداریم و علاوه بر تلاش برای تولید زباله کمتر، آلودگی‌های ناشی از ناآگاهی نسل های گذشته را هم جبران کنیم. از آسان‌ترین راه‌های کمک به محیط زیست می‌توان به تفکیک زباله‌ها از مبدا و جمع‌آوری زباله‌های طبیعت اشاره کرد.

نگران نباشید!

تیم پارسی پاک در این راستا از شما حمایت خواهد کرد و این امکان را فراهم کرده است که مشترکین پسماندهای خشک و مواد قابل بازیافت خود را بدون دغدغه و در زمان مورد نظر، به سوی کارخانه‌های بازیافت راهی کنند و وظیفه‌ی خود را در حفاظت از کره‌ی زمین به خوبی انجام دهند.

پارسی پاک، پا را از این عرصه هم فراتر گذاشته و شرایطی را فراهم کرده است تا افرادی که تمایل دارند محیط زیست سالم‌تری را تجربه کنند، با ثبت نام در گروه پاک‌سازی پارسی پاک، زباله‌های پراکنده در طبیعت را جمع‌آوری کنند. 

تصاویر این مطلب مربوط به دو رویداد می‌باشد: ابتدا روز 21 سپتامبر 2019 مطابق با 29 شهریور، روز جهانی پاک‌سازی زمین و سپس جمعه 12مهرماه که هر دو در پارک جنگلی باباامان بجنورد برگزار شد. 
افراد تیم، علاوه بر جمع آوری زباله‌ها، تعدادی بطری پلاستیکی هم جهت قراردادن فیلترهای سیگار تعبیه کردند که در جمع‌آوری‌های آتی، فیلترهای سیگار به روشی راحت تر، از محیط خارج شوند.

امیدواریم شما شهروند عزیز هم مسئولیت یک درخت را بر عهده بگیرید و با نصب بطری به آن، از تجمع فیلترهای سیگار در پای درختان پیشگیری کنید و یا در صورت تمایل در رویدادهای پاک‌سازی با ما همراه شوید.


فاقد نظر